1. Úvod

Tento internetový obchod Potisk-tricek.eu provozuje firma RAFO s.r.o., se sídlem Jaromírova 137/55, 128 00 Praha 2, IČ: 27579344, DIČ: CZ27579344. Výdejní místo je Sekaninova 68, 128 00 Praha 2. 

Od 1.3.2017 je tento eshop v běžném režimu EET. Obchodní podmínky jsou v souladu s platnými právními předpisy ČR. Máte-li dotaz ohledně zboží a termínů expedice konkrétní objednávky, volejte 608 100 595 nebo pište na e-mail.

2. Dodací podmínky

Zboží, které je skladem, expedujeme v pracovní dny do 24 hodin od přijetí objednávky (v případě platby převodním příkazem do 24 hodin od připsání částky na náš účet).

O expedici zboží budete informováni e-mailem. Pokud jste žádný email nedostali, pravděpodobně se Vám vůbec nepodařilo odeslat objednávku. V tom případě nás kontaktujte na tel.: 222 56 11 56 nebo 608 100 595.

Doba dodání zboží je závislá na přepravní službě, zpravidla 1 - 2 dny.

V případě, že zboží nebude v dostatečném množství momentálně na skladě, budeme Vás informovat o náhradním termínu expedice.

3. Doprava zboží

Vybrat si můžete:

 • osobní odběr na adrese Sekaninova 68, Praha 2
 • dopravu Českou poštou - max. 30 kg, součet stran 300 cm, nejdelší strana max. 120 cm
 • dopravu kurýrní službou PPL - max. 30 kg, součet stran 300 cm, nejdelší strana max. 120 cm
 • doprava Zásilkovnou - nižší cena platí jen pro balíky do 5 kg a součtu všech stran do 120 cm s nejdelší stranou max. 70 cm.
 • dopravu naším kurýrem RAFO (pouze Praha)

Ceny dopravy po ČR
Zboží nad 3000,- bez DPH Vám v ČR pošleme ZDARMA.

Celkový přehled cen dopravného

při nákupu
dobírka po ČR / dobírka Zásilkovna
balík po ČR / Zásilkovna
do 3000,– bez DPH
155,- / 82,- až 146,-
119,- / 59,- až 107,-
3000,– bez DPH a víc
Zdarma
Zdarma
 • ceny dopravného jsou včetně DPH
 • balné je zahrnuto v ceně dopravy
 • balík na Slovensko stojí 214,– vč. DPH a jde 2 – 3 dny
 • balík na dobírku na Slovensko stojí 253,- vč. DPH 

4. Způsob platby

 • 1. Dobírkou - při zaslání Českou poštou nebo PPL
 • 2. V hotovosti – při osobním odběru v našem obchodě pouze na adrese: Sekaninova 68, Praha 2, Po – Pá, 8 – 18 hod. 
 • 3. Platební kartou – online platební bránou nebo při osobním odběru v našem obchodě pouze na adrese: Sekaninova 68, Praha 2, Po – Pá, 8 – 18 hod. Akceptujeme tyto karty: EuroCard-MasterCard, VISA, VISA electron, Maestro.

5. Záruční podmínky

Na zboží zakoupené v tomto internetovém obchodě se vztahuje záruka 24 měsíců, není-li stanoveno jinak. Záruční doba počíná dnem převzetí zboží zákazníkem. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nevztahuje se na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku či nesprávnou manipulací a skladováním. Drobné odchylky rozměrů od údajů uvedených v tabulkách velikostí nejsou důvodem k reklamaci.

6. Odstoupení od smlouvy

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má spotřebitel v souladu se zákonem právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz za zboží. Odstoupení od smlouvy je právem kupujícího, které však nesmí být zneužíváno a využíváno například v úmyslu bezplatného zapůjčení zboží. Vracené zboží nám prosím posílejte jako balík, ne na dobírku!
Nepřevzetí balíku není považováno za odstoupení od smlouvy ve smyslu zákona. Takovým jednáním se zákazník vystavuje riziku postihu.

7. Storno objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

8. Reklamační podmínky

Reklamaci je nutné okamžitě oznámit telefonicky nebo e-mailem pracovníkovi firmy RAFO, sdělit mu v čem reklamace spočívá. Reklamované zboží nám prosím posílejte jako balík, ne na dobírku! Prosíme o přiložení kopie prodejního dokladu. Oprávněnou reklamaci vyřizujeme opravou závady, u neopravitelných závad výměnou. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů, tuto lhůtu se snažíme zkrátit na minimum. Po vyřízení reklamace Vám zboží doručíme stejným způsobem jako originál. V případě nároku na vrácení peněz Vás budeme kontaktovat.

Reklamační adresa

RAFO – Potisk triček.eu
Sekaninova 68
128 00 Praha 2
tel.: 222 56 11 56, 608 100 595
e-mail: info@rafo.cz
odpovědné osoby: sl. Žížalová, p. Procházka

9. Ochrana osobních dat

Firma RAFO se zavazuje, že nepoužije osobní data zákazníka pro komerční nabídku, nemající souvislost s internetovým obchodem Potisk-triček.eu, a dále že nebude osobní data zákazníka prodávat, či jinak poskytovat třetím osobám. Na žádost zákazníka budou jeho osobní data vymazána z naší databáze.